Predstavitev konfiguratorja

Predstavitev konfiguratorja

Predstavljamo vam edinstven konfigurator pohištva za delavnice POLAK CZ. Intuitiven in pregleden vmesnik konfiguratorja vas vodi skozi sestavo izdelka od osnovnih dimenzij do manjših dodatkov. Projekt "Razvoj in izdelava programske opreme 3D konfiguratorja in digitalne prodaje" je sofinanciralo Ministrstvo za industrijo in trgovino (MPT) iz programa Država za prihodnost (CFF).

KONFIGURATOR delavniškega pohištva

Ponudba pohištva za delavnice POLAK CZ je zelo obsežna, edinstvenost naših izdelkov pa je med drugim v možnostih kombinacij in modularnosti. Možnosti sestavljanja posameznih sklopov je toliko, da se je težko orientirati v ponudbi in doseči najboljše možne rešitve. Zato smo veliko časa porabili za izdelavo orodja, ki vas vodi skozi sestavljanje izdelka od osnovnih dimenzij do manjših dodatkov. Hkrati si lahko pohištvo za delavnice ogledate v 3D načrtovalniku, ki vam omogoča, da si sami sestavite svoj prostor.

Uporabniški vmesnik konfiguratorja

Pred prvo uporabo konfiguratorja preprosto ustvarite svoj račun in se prijavite v sistem. Po prijavi boste preklopljeni v uporabniški vmesnik, kjer boste poleg konfiguriranih sestavov videli tudi oddana povpraševanja in zaključena naročila. Uporabniški vmesnik vam bo omogočil pregled, kadar koli pa se boste lahko vrnili k sestavom v nastajanju in jih urejali.

Konfiguracija pohištva v delavnici

Konfigurator je edinstven, saj lahko med drugim ustvarjate konfiguracije po meri v celotni ponudbi delavniškega pohištva. Izbirate lahko med naslednjimi izdelki:

  • Predalčne omare
  • delovne mize in dodatki
  • Računalniške in posebne omare
  • Ergonomska delovna mesta
  • Električne omare in dodatki
  • NC program
  • Omare
  • Delavniške in vertikalne omare

Sistem vas vodi od osnovnih dimenzij izdelka do drobne dodatne opreme in barve posameznih delov. Konfigurator je zasnovan tako, da ne more priti do napačnega prilagajanja delov, na primer v določeno omarico lahko vstavite le vrata in predale, ki so po velikosti usklajeni.

Med sestavljanjem se lahko vračate in spreminjate dele, pri čemer lahko preizkušate različne kombinacije in na koncu izberete idealno možnost.

Dokončano sestavo lahko poimenujete in shranite, pozneje pa se lahko ponovno vrnete in uredite dele, tako da boste imeli popoln pregled.

Na koncu neposredno iz okolja konfiguratorja pošljete nezavezujoče povpraševanje najbližjemu prodajnemu partnerju, ki vas bo kontaktiral s ponudbo. Naročilo lahko vedno najdete v svojem uporabniškem vmesniku.

Načrtovalec 3D

S pomočjo izpopolnjenega 3D načrtovalnika si narišite popolno sliko svojega pohištva za delavnico. Najprej si po želenih dimenzijah pripravite prostor, v katerega lahko namestite okna, vrata in celo ovire v prostoru. V pripravljen prostor preprosto vstavite svoje konfigurirane sklope ali pa uporabite pripravljene sklope pohištva za delavnico, ki vam jih ponujamo.

Izdelke lahko v 3D načrtovalniku prosto premikate, obračate in postavljate glede na svoje potrebe. Sistem vas bo opozoril na morebitna navzkrižja med deli, s čimer si boste ustvarili odlično predstavo o tem, kako bo vaš delovni prostor ne le videti, temveč predvsem delovati.

Češnja na torti je prikaz izdelkov z zaprtimi vrati in predali, pa tudi v odprti različici, tako da boste vedeli, koliko prostora vam je ostalo v prostoru.

Izbor pripravljenih kompletov

Za konec naj povem, da ni vedno treba ustvariti lastne konfiguracije v okolju konfiguratorja, če točno veste, kateri izdelek potrebujete, ali če si želite le ogledati postavitev izdelkov v 3D-sceni. V tem primeru lahko izbirate med že konfiguriranimi sklopi iz celotne ponudbe pohištva za delavnice. Vendar lahko tudi te pripravljene sklope nadgradite po svojih željah in jim dodate dodatke ali spremenite barvno shemo.

Video navodila za uporabo konfiguratorja POLAK CZ

Oglejte si videoposnetek, ki prikazuje vse, kar potrebujete za uporabo konfiguratorja POLAK CZ:

Podobni izdelki o pohištvu

Pojdi na blog
Zase bi vzela rožnat delavniški voziček, za moža pa modro omaro.
  • Dodan datum 08. 10. 2021

Zase bi vzela rožnat delavniški voziček, za moža pa modro omaro.

Emancipacija žensk ni prinesla le volilne pravice, temveč predvsem splošno spremembo miselnosti. Ženske so postale bolj samozavestne v svoje sposobnosti in se postopoma vključile v poklice, ki so tradicionalno veljali za moške. Danes nihče ne bi pomislil na računalniško programerko, sodnico ali vrhunsko zdravnico (prva češka doktorica medicine je diplomirala šele leta 1902!).

Preberi članek
Današnji otrok si kot pohištvo za delavnico predstavlja pisarniško mizo in stol. Kaj pa vingl, predal ali mafl?
  • Dodan datum 17. 10. 2021

Današnji otrok si kot pohištvo za delavnico predstavlja pisarniško mizo in stol. Kaj pa vingl, predal ali mafl?

Mnogi menijo, da so današnji otroci leni, nerodni in nerodni. Vendar le redki razmišljajo o tem, zakaj je tako, ali je to res in v kolikšni meri. Za prejšnje generacije je bilo normalno, da so popravljali stvari, ne le v službi, ampak tudi doma. Vsak moški je imel v svoji garaži ali delavnici klasični ponk, delavniške omare, delovne mize in različna orodja pa so bili vsakdanji kruh večine zaposlenih. Današnji otroci nimajo takšnih možnosti niti doma niti v šolah, kot so jih imeli nekoč.

Preberi članek
Prejšnji s Naslednji